2013 yılında 40 m2 küçük bir imalathane de büyük bir heyecanla temellerini attığımız İSTANBUL ÇİĞKÖFTE markası olarak bugün aynı heyecanla 3400m2 kapalı alanda günlük 40 ton üretim kapasitemiz ile ülkemizin sayılı markaları arasında yer almaktayız.

Global ekonomide Türkiye’yi temsil eden bir marka olmanın sorumluluğunu ve gururunu taşıyarak dünya pazarın da ülkemizden ve markamızdan söz ettiriyoruz. Dış pazarlara yaptığımız ihracatla sektörümüzdeki öncü global markaların başında geliyoruz.

Sahip olduğumuz kalite belgeleri ve uluslararası standartların üzerindeki üretimimiz ile insan sağlığına, doğaya ve çevreye önem veriyor, sürdürülebilir stratejiler geliştiriyor ve bunları uyguluyoruz.

Sürekli değişim ve gelişim göstererek istihdama ve Türkiye ekonomisine büyük katkı sağlayan, nitelikli iş gücümüz, ileri üretim teknolojimiz, Ar-ge yatırımlarımız ulusal ve uluslararası alanda yaptığımız marka yatırımları ile geleceğe emin adımlarla ilerliyoruz.

MİSYONUMUZ

Ürün ve servis hizmetinde müşterilerimizin talep ve beklentilerini karşılayarak, hijyen ve kalitenin sürekliliğini sağlamak ve geliştirmektir. Hedefimiz, ürün ve sistem kalitesi içerisinde mükemmele ulaşmak için tedarikçilerimiz ve tüm çalışanlarımızla beraber en üst performansı sergileyerek vizyonumuza ulaşma yolunda çalışmaktır.

VİZYONUMUZ

İstanbul Çiğ Köfteyi uluslararası düzeyde bir marka yapmak, ürünlerini tattırarak sevdirmektir.