ÇİĞKÖFTEMATİK

İSTANBUL ÇİĞKÖFTE

Çiğ Köfte Matik Dünyada Bir İlki Gerçekleştirdik

Gıda üretim ve satış faaliyet gösteren işletmeler kendi AR-GE faaliyetleri ile ya da diğer firmaların bilgi, tecrübe veya yeni teknolojiyi makine ve ekipman kullanma yoluyla teknolojik yenilikleri gerçekleştirerek ürün kalitesini, ulaşabilirliği ve maliyet gelişmelerine katkıda bulunmalı. Diğer taraftan ülkemiz gıda üretimi ve pazarlama konusunda teknolojik açıdan arzu edilen gelişmeyi sağlayabilmek için dünyadaki son gelişmeleri ve bu gelişmelerin kullanılabilme imkânlarını araştırarak kendi alanında gelişme yeni fikirler üretmesi gerekmektedir.

Bu kapsamda çıktığımızda yolda 24 Saat işyerinizi açık olabileceği, maliyeti düşük, eleman masrafı minimum seviyede, insanların kolayca ulaşmasını sağlayabilmek adına otomasyon makinelerden ilham alarak çiğköfte matik fikrini geliştirdik.

Çiğ köfte matik otomasyonu, +3 derecede çiğ köfte dürüm, çiğ köfte porsiyon ve yanında içecek verebilmektedir.

Ödeme için nakit veya bozuk para kullanabilirsiniz. Para üstü vermenin yanında kredi kartı ve GSM üzerinde ödeme yapma imkanları sunmaktadır.

Türkçe olan arayüz menüsü ile kolay kurulum ve kullanım rahatlığı sağlarken, titreşimsiz ve sessiz çalışır. Güvenliği üst seviyede tutulan çiğ köfte matiğin ücretsiz ürün düşürmeye imkan vermesinin yanı sıra izinsiz açmaya çalışıldığında 120 DB sesli alarm ile sizi uyarmaktadır.

24 saat sizin yerinize çalışan iş yeriniz…

  • +3 derece soğutma özelliği
  • Bozuk para alma ve para üstü verme özelliği
  • Kağıt para alma özelliği
  • Kredi kartı ile satış özelliği (ops.)
  • Yetkisiz kapak açılmasında 120 db sesli alarm
  • Kolay türkçe kullanıcı arayüzü ve kontrol menüsü
  • Sessiz ve titreşimsiz çalışma

Detaylı bilgi için 0545 523 58 34 numaralı telefondan iletişim kurabilirsiniz.